.

.

Едноставно маргаритка 14 20 загатка риба наутичка декоративна перница во затворен простор

Едноставно маргаритка 14 20 загатка риба наутичка декоративна перница во затворен простор

DEN 687.84
Износ

Со комбинација на смели бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Daisy 20 "x 14 " ајкула сина загатка Акцент перница од нашата едрилица, сонце и забавна колекција. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да го оживеете вашиот простор за живеење со крајбрежна вибрација! Ова и сите дизајни од нашата колекција Sail, Sun, & Fun ќе го направат вашиот дом зрачен. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите