.

.

Едноставно Дејзи сино животно печати велигденски полиестер фрлаат перница

Едноставно Дејзи сино животно печати велигденски полиестер фрлаат перница

DEN 2.67
Износ

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно маргаритка од 18 инчи лак-вратоврски за велигденски декоративно фрлање перница од нашата фанки џанки колекција. Оваа перница ќе додаде шарм и стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Мек вртено полиестер. Плоштад. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите