.

.

Сет за деца со зона за хипстер за зајаче, повеќе бои

Сет за деца со зона за хипстер за зајаче, повеќе бои

DEN 616.00
Износ

Ставете неколку радосни и возбудливи бои на спалните соби на вашето дете со сет на листови за зајаче. Листот се одликува со привлечен графички карактер на зајаче против позадина на топли и мирни бои. Овој забавен сет е достапен во Твин/Твинкс, Фул и кралица. Секој сет доаѓа со еден рамен лист, еден вграден лист, и еден или две перници што ќе помогнат да се трансформира изгледот и чувството на спалната соба на вашето дете · сетот Twin/Twinxl вклучува : рамен лист (66 "x 96"), поставен лист (39 "x 80") и перница (20 "x 32"). · Целосен сет вклучува : рамен лист (81 "x 96"), вграден лист (54 "x 75") и 2 перници (20 "x 32"). · Комплетот на кралицата вклучува : рамен лист (90 "x 102"), вграден лист (60 "x 80") и 2 перници (20 "x 32"). · Карактеристики на производот : Целосно еластизиран вграден лист. · Достапно на Интернет. · Карактеристики на графички карактер на зајаче. · Доаѓа во три различни бои : розова, сина и јоргована. · Постелнина за млади и деца. · Богат со памук. · Машински перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите