.

.

Едноставно Дејзи 20 20 јастог фест Наутички декоративен затворен перница

Едноставно Дејзи 20 20 јастог фест Наутички декоративен затворен перница

DEN 815.84
Износ

Донесете го приморскиот дел до вашиот дом декор со едноставно Daisy 20 "x 20 " Mauve јастог фестивал на акцент перница од нашата колекција на наутички ноќи. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да го оживеете секој простор за живеење со крајбрежна вибрација! Со дизајни во оваа колекција, ќе се впуштите во природната убавина на брегот во текот на вашиот дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите