.

.

Синсинати Црвените - Постери за wallидови со лого со пинови за притисок, 14.725 22.375

Синсинати Црвените - Постери за wallидови со лого со пинови за притисок, 14.725 22.375

DEN 1.33
Износ

Овој трендови меѓународни MLB Cincinnati Reds - Postидот на wallидот на лого 17 е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International MLB Cincinnati Reds - Лого 17 wallиден постер со пинови за притисок : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

R

Им се допаѓа и на купувачите