.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе мечка пештера гранична фраза печатена форма за фрлање перници од Дафне Полсели

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе мечка пештера гранична фраза печатена форма за фрлање перници од Дафне Полсели

DEN 479.84
Износ

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња. Случаи со тематски перници со уметност печатени во САД. Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди, додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал . За да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чисто место . Дизајн од Дафне Полсели. Уметничките дела се однесуваат на : гроздобер, ретро, ​​деца, детски, мечка, младенче, фраза, стрела. Предложена соба : Детска соба, расадник, игротека, училница или детска спална соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите