.

.

Рагим Стрелаштво Коњ Лак Тајга РХ 48 ФУНТИ: 40

Рагим Стрелаштво Коњ Лак Тајга РХ 48 ФУНТИ: 40

DEN 2878.40
Износ

Тајгата е ориентално инспириран лак направен од Орев и Црн фиберглас. Тенок, брз, мазен и лесен, овој лак од 48 инчи одговара на раката на секој стрелец. Одморот со стрелка со гребен ви овозможува да пукате ненамерно, или можете да додадете пластичен одмор. . Рагим лакови се гордо Направени Во Италија и застрелан во светот. Нашите лакови, кои се извезуваат на глобално ниво, се создадени со вештина и изработка по која Е позната Италија. Производителите на лакови на рагим се мајстори на нивната трговија, вистински занаетчии со долгогодишно искуство во обработка на дрво. Додека традицијата го закотвува секој лак, иновацијата е исто така врвен приоритет. Постојаното експериментирање со нови материјали и методи ни овозможува да ви ја понудиме најсовремената технологија за лакови по пристапни цени. Рагим лак е направен да трае, вашиот доверлив придружник дали снимањето во шумата или на опсег. Ние го тестираме нашиот лак користејќи најсовремени машини за да симулираме снимање. Ова осигурува дека секој лак нуди максимум во перформансите и отпорот. Нашите високи стандарди за квалитет ни ја донесоа престижната ИСО 9001 сертификација меѓународно призната сертификација за контрола на квалитетот. Рагим е исто така зелена компанија, откако ја доби ИСО 14001 за почитување на животната средина. Произведено Во Италија; Произведено од мешавина од дрва и фиберглас за да понуди лесен, издржлив Лак. ; Секој Рагим Лак е направен со Полица Со Стрелки, или можете да додадете одмор, или други додатоци за да го прилагодите вашиот лак; Рагим Е ПРОИЗВОДИТЕЛ сертифициран ЗА ИСО;.

R

Им се допаѓа и на купувачите