.

.

Рагим Стрелаштво Лонгбоу РАВЕН РХ 66 ЛБС 55

Рагим Стрелаштво Лонгбоу РАВЕН РХ 66 ЛБС 55

DEN 399.84
Износ

Комбинацијата на бои е совршена за ловци и целни стрелци, а 8-те ламинирања прават да изгледа одлично. 66" должината е лесна за ракување и мазното извлекување го прави фин лак за снимање. Тенкиот дизајн е лесен, но и цврст и издржлив бидејќи е достапен во тегови за извлекување од 20 до 55. Рагим лакови се гордо направени Во Италија и застрелан во светот. Нашите лакови, кои се извезуваат на глобално ниво, се создадени со вештина и изработка по која Е позната Италија. Производителите на лакови на рагим се мајстори на нивната трговија, вистински занаетчии со долгогодишно искуство во обработка на дрво. Рагим лак е направен да трае, вашиот доверлив придружник дали снимањето во шумата или на опсег. Ние го тестираме нашиот лак користејќи најсовремени машини за да симулираме снимање. Ова осигурува дека секој лак нуди максимум во перформансите и отпорот. Рагим е исто така зелена компанија, откако ја доби ИСО 14001 за почитување на животната средина. Рагим Стрелаштво Лонгбоу Равен ЛХ 66 Во. 40 Килограми. Произведено Во Италија. Произведено од мешавина од дрво и фиберглас за да понуди лесен, издржлив лак. Секој рагим лак е направен со полица со стрелки, или можете да додадете одмор, или други додатоци за да го прилагодите вашиот лак. Рагим Е ИСО сертифициран Производител.

R

Им се допаѓа и на купувачите