.

.

Пакет со лак за дијамант призма, 18-30

Пакет со лак за дијамант призма, 18-30

DEN 0.67
Износ

Врз основа на платформата на сериите Diamonds Edge, Prism има екстремна разноврсност и прилагодливост. Системот за екстремни прилагодливи екстремитети овозможува опсег на тежина од 50 фунти. Модулите за ротирачка должина на цртање овозможуваат 12 инчи прилагодување на должината на цртање. Се одликува со тежина на цртање од 5,0 до 55 килограми, масовна тежина од 3,2 фунти, брзина од 295 стапки во секунда, должина на цртање од 18 до 30 инчи, мерење на оска до оска од 31 инчи и висина на заграда од Седум инчи. Пакетот вклучува четири пински апекс, октански ќор-сокак lite lite cwiver, заложник XL одмор, epиркач, жица јамка и амортизери на жици. Diamond Prism Bow Package, 18-30 ", 5-55 фунти : од доверливото име на дијамант. Екстремна разноврсност и прилагодливост. 50 lb Rest Range Range.

R

Им се допаѓа и на купувачите