.

.

Дијамантски раб сонар лак Нептун, ЛХ

Дијамантски раб сонар лак Нептун, ЛХ

DEN 1210.08
Износ

Овој тврд удирачки лак има тешки, длабоки жлебови камери за екстремна издржливост. Ротирачките модули овозможуваат целосна прилагодување на должината на цртање од 12 инчи, заедно со 50 килограми прилагодување на фунтата на екстремитетите. Должина на цртање : 18-30 ", Нацртајте тежина : 5-55 фунти. 18-30 инчи опсег на должина на цртање.

R

Им се допаѓа и на купувачите