.

.

Змија 60 Еден Младински Повторен Лак-18#

Змија 60 Еден Младински Повторен Лак-18

DEN 1599.84
Износ

Лакот На Змијата сас е едноделен 60 " сите композитни повторливи лакови. Овој лак е поставен да пука или лева или десна рака и е совршен за сите стрелци од мали деца до возрасни. Змијата САС е еден од најтрајните лакови некогаш продадени. Го тестиравме овој лак под најекстремните услови што можевме да ги најдеме и тој настапува секој пат. Совршен за младински кампови, стрелци во дворот или некој што само сака да се забавува во стрелаштво. Карактеристики : Нацртајте Тежина : 18 до 26 килограми. Боја На Десната рака Или Левата Рака : Содржина На Сребрен Пакет : 1 x Сас Змија Рекурве Лак 2 x Стринг Nocks 2 x Стап-На Стрелка Одмор RH 2 x Стап-На Стрелка Одмор LH Привлече Тежина : 18 до 26 фунти. И Десната Или Левата рака. Боја : Сребрена.

R

Им се допаѓа и на купувачите