.

.

Рагим Стрелаштво Долг Лак За Прилагодено RH 62 LBS 30

Рагим Стрелаштво Долг Лак За Прилагодено RH 62 LBS 30

DEN 399.84
Износ

Фокс Обичај е долг лак со чисти и елегантни линии. Мазното централно тело направено од орев е подобрено со проѕирното преклопување од фиберглас. Овој долг лак од 62 инчи нуди одличен квалитет и цена. Произведено Во Италија; Произведено од мешавина од дрва и фиберглас за да понуди лесен, издржлив Лак. ; Секој Рагим Лак е направен со Полица Со Стрелки, или можете да додадете одмор, или други додатоци за да го прилагодите вашиот лак; Рагим Е ПРОИЗВОДИТЕЛ сертифициран ЗА ИСО;.

R

Им се допаѓа и на купувачите