.

.

казка без ракави врвни шорцеви за дизајн на џеб со врвки за влечење со црно палто л

казка без ракави врвни шорцеви за дизајн на џеб со врвки за влечење со црно палто л

DEN 3.33
Износ

Шорцеви За Дизајн На Врвни Џебови Без ракави Со Врвка За Влечење Со Палто Карактеристики : Сезона : Алгенда : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Обичен,Дебелина На Забава : Стандардно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Палто + 1 ПАРЧИЊА Резервоар+ 1 ПАРЧИЊА Панталони : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Палто биста : 102см/40.16" Должина На Палтото : 93см/36.61" Палто Ракав : 30.5 См/12.01" Должина На Резервоарот : 36см/14.17" Половината : 60-70см/23.62-27.56" ДОЛЖИНА НА ПАНТАЛОНИТЕ : 35см/13.78" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Палто биста : 106см/41.73 "Должина На Палтото : 94см/37.01" Палто Ракав : 31см/12.20 "Должина На Резервоарот : 37см/14.57" Половината : 64-74см/25.20-29.13 "Должина На Панталоните : 35.5 см/13.98". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Палто биста : 110см/43.31 "Должина На Палтото : 95см/37.40" Палто Ракав : 31.5 см/12.40 "Должина На Резервоарот : 38см/14.96" Половината : 68-78см/26.77-30.71 "Должина На Панталоните : 36см/14.17". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Палто Биста : 114cm/44.88 "Должина На Палтото : 96cm/37.80" Палто Ракав : 32cm/12.60 "Должина На Резервоарот : 39cm/15.35" Половината : 72-82cm/28.35-32.28 "Должина На Панталоните : 36.5 см/14.37". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Палто биста : 118cm/46.46" Должина На Палтото : 97cm/38.19" Палто Ракав : 32.5 cm/12.80" Должина На Резервоарот : 40cm/15.75" Половината : 76-86cm/29.92-33.86" Должина На Панталоните : 37cm/14.57" изработен Е ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ,ДОВОЛНО ИЗДРЖЛИВ за СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ. Questares ques Секојдневен шик стил. ① Стилот и модата ве прават попривлечни. €Натпревар}овој Фустан За Вратот V е многу разноврсен, секси стил, за да создадете модерен изглед. Верувам дека ќе добиете многу комплименти. сите сезони!. ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.

R

Им се допаѓа и на купувачите