.

.

Simplmasygeni Машки Шорцеви Сет Обични Кошули Костум Печати Краток Ракав Клиренс Исклучување Лето Дома Лента Боја Судир Спорт Тенок Краток Ракав Јака Во Собата

Simplmasygeni Машки Шорцеви Сет Обични Кошули Костум Печати Краток Ракав Клиренс Исклучување Лето Дома Лента Боја Судир Спорт

DEN 1.67
Износ

Менс Лето Дома Лента Боја Судир Краток Ракав Шорцеви Спортски Тенки Сетови Краток Ракав Превртување Јака Set Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично За Секојдневно, Спортско, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Модниот дизајн ве прави поубави.5.Погоден за сезоната, јас тоа е да се има сет во лето.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : Полиестер,должина на Памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Машки костум Симплмасигеникс Машки Шорцеви Сет Секојдневен кошули Костум Печати Краток Ракав Клиренс Исклучување Лето Дома Лента Судир Боја Спорт Тенок Краток Ракав Јака Во Собата. Лежерно и удобно : текстурата на овој машки костум е многу мека, додека има многу мек допир на кожата, ќе го почувствува здивот на кожата, лесен и дише, за да можете да поминете совршено лето, дури и ако го носите сами, нема да биде монотоно, давајќи ви доволно удобно искуство при носење. ●Различни трендовски стилови : овој машки костум/качулка има различни нови стилови, со машки капут, машки долг ракав, јакна, кошула, термална долна облека и други костуми, истовремено нудејќи различни бои, различни стилови.Можете да изберете различни костуми, како што се машка свечена облека, машки зимски костум со долги ракави, качулка, летен костум со кратки ракави итн., Верувам дека тоа ќе биде вашиот прв избор за носење патувања. ●Прв избор : оваа машка облека може да биде идеален подарок за мажи, овој фустан е погоден за секојдневна работа, забави, фотографии, игра, патување, семеен одмор и други сцени и активности за wear.It е исто така добар роденденски и празничен подарок што треба да му го подарите на вашиот сопруг/татко/дете, итн. да му помогне да се чувствува посигурен во животот. ●Соодветна колокација за различни прилики : задоволство е да се избере вистинскиот машки костум за сите активности на отворено, како што се тренинг, кошарка, фудбал, џогирање, патека и терен, возење велосипед, планинарење, пешачење, тренинг, вежбање во теретана,бодибилдинг, но и За Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени, забави, забави, состаноци итн. Може да се прилагоди на носење во различни прилики. €Големина комплетна и внимателна услуга : ако нашиот машки сет има какви било проблеми, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, со задоволство ќе ви обезбедиме внимателна услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите