.

.

Детски Маици и Шорцеви

Детски Маици и Шорцеви

DEN 479.84
Износ

Ова суштинско пакување маици и Шорцеви се совршено основно парче за одење со секој пар дно што го сакате. Со памучна ткаенина што може да се дише 100% , оваа облека сигурно ќе го одржува вашиот пакет радост удобен во Текот на целиот ден Големини : NB, S, M, L5 Пакет• 100% Памучно Ребро За Дишење И Удобност • Деколтето На Рамото Со Копче Помага Многу Лесно Да Се Повлече Облеката Преку Главата На Бебето• Машинско Перење / Сушење На Паѓање•Бели Шорцеви (100% Памук) Маици и Шорцеви за Новороденчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите