.

.

Пунтоко Мажи Цврсти Памучни Панталони Со Три точки Спортски Еластични Шорцеви Со Врвки Во Средината на половината Сина 8

Пунтоко Мажи Цврсти Памучни Панталони Со Три точки Спортски Еластични Шорцеви Со Врвки Во Средината на половината Сина 8

DEN 351.68
Износ

Мажи Цврсти Памучни Панталони Со Три точки Спортски Еластични Шорцеви Со Врвки Од Средината на половината : Нашата ткаенина е преполна со удобни карактеристики 95% Памучен Материјал, тие нудат нежен. Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а половината е исто така удобна и не е премногу стегната. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажуваат низ дното. чувство, Пропустливост. Направено е со меко за удобност и самодоверба. Се претпочита рачно миење со ниска температура со исти бои. Кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : length/Лето : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : 95% должина на памучни Ракави : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68-98см/26.77-38.58 "Колк : 94см/37.01 " Должина : 35см/13.78". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70-100см/27.56-39.37 "Колк : 98см/38.58 " Должина : 36см/14.17". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72-102см/28.35-40.16 "Колк : 102см/40.16 " Должина : 37см/14.57". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74-104см/29.13-40.94 "Колк : 106см/41.73 " Должина : 38см/14.96" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 76-106см/29.92-41.73 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 39см/15.35". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 78-108cm/30.71-42.52 "Хип : 114cm/44.88 " Должина : 40cm/15.75". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 80-110cm/31.50-43.31 "Колк : 118cm/46.46" Должина : 41cm/16.14 " Жени Панталони плус На Дозвола, панталони за Мажи Clearanc. Прилики : разгорените панталони за чизми се удобни, совршена количина на истегнување и многу погодни, одлични за јога, риболов, спорт, одмор, плажа, спиење, опуштање и релаксирање дома, секојдневно носење. Овие секојдневни панталони за чизми ќе бидат омилени во вашата гардероба за дневна облека. Спарете се со секојдневни маици, маици за активна облека или резервоари, дуксери или пријатни преголеми џемпери за врвна удобност и многу други ситуации.

R

Им се допаѓа и на купувачите