.

.

Ауфмер Летни Кошули За Мажи Клиренс Обликувана Облека Боди Машки Две Цврсти Памучни Ленени Кратки Ракави V Вратот Блузи И Шорцеви Во Собата

Ауфмер Летни Кошули За Мажи Клиренс Обликувана Облека Боди Машки Две Цврсти Памучни Ленени Кратки Ракави V Вратот Блузи И Шорцеви

DEN 175.84
Износ

Машки Дводелни Цврсти Памучни Ленени Кратки Ракави V Врвови И Шорцеви За Вратот Поставувааткарактеристики : Ставете го телото во тотално опуштен статус, половината со висока еластичност.V-вратот дизајн, секој вредни дизајн разгледување. Се фокусира на совршен сет за вас.Ве прават заводливи.Може да се комбинира со било кој чевел или да се носи сам како моден предмет. Сезона : Лето,Пролет : мажи Повод : далииматеријал : 95% полиестер 5% Спандекспатер Тип : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : кратка јака за ракави : В врат како да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 ПАРЧИЊА блузи,1 ПАРЧИЊА Панталони Ауфмер Летни Кошули За Мажи Клиренс Обликувана Облека Боди Машки Дводелен Цврст Памучен Лен Краток Ракав V Вратот Блузи И Шорцеви Во Собата. Висококвалитетни материјали. - Овој машки шорцеви и костум За Маици е изработен од висококвалитетни ткаенини, што е удобно, меко, дише и еластично, што им овозможува на торзото и рацете да се движат флексибилно. Погоден за целодневно спортско и рекреативно носење удобно.

R

Им се допаѓа и на купувачите