.

.

Нема граници машки џогерски шорцеви

Нема граници машки џогерски шорцеви

DEN 288.00
Износ

Овие без граници Француските шорцеви на Тери ogогер се вашите нови омилени страни за излегување или ладење низ куќата. Од плажа до бранч и сè што е помеѓу нив, овие удобни шорцеви можат да се спарат со омилената мета или врвот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Заден џеб за да се одржат најважните работи. Карактеристики : Врза за влечење. Машки џогерски шорцеви од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите