.

.

Момците со слој ги зголемуваат шорцевите, големини XS-2XL

Момците со слој ги зголемуваат шорцевите, големини XS-2XL

DEN 1.67
Износ

Супер-ладни шорцеви од слој 8 го комплетираат неговиот атлетски стил со леснотија. Овие шорцеви на момчињата имаат дизајн на влечење со еластична половината за целодневно удобно чувство. Без разлика дали тој е во движење на вежбање, игралиште или едноставно лежејќи се дома, тој ќе биде удобен и пријатна. Резултат! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Странични џебови. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Контрастна трим на страните. Момчињата за влечење на момчињата од слојот 8.

R

Им се допаѓа и на купувачите