.

.

Микилон Машки Летни Печатени Панталони За Плажа Панталони Родител-Дете Татко Семејна Облека Машка Мода Краток попуст

Микилон Машки Летни Печатени Панталони За Плажа Панталони Родител-Дете Татко Семејна Облека Машка Мода Краток попуст

DEN 193.60
Износ

Машки Летни Печатени Панталони За Плажа Родител-Дете Татковски Панталони Семејна Облека. Карактеристики : . Карактеристики : Обичен Материјал За Панталони : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете во нашата. слики или од описот. Информации за производот : . Сезона : Пролет/Aut/Пролет/Зима Пол : Менокација : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Што добивате : 1 Компјутер Мажи Панталони ве Молиме изберете ја вашата облека според големината во нашиот опис или слика. 30 Гаранција За Враќање На Парите : ние ќе ви дадеме целосна наплата за нарачки поставени во рок од 30 дена се додека ја вратите стоката во нашиот магацин. Големина : С Големина. : Мала Големина На Етикетата : 104 САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 43см/16.93 " Возраст : 2-3. Големина : М Големина. : Средна Големина На Етикетата : 116 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 46см/18.11 " Возраст : 4-5. Големина : Л Големина. : Голема Етикета Големина : 128 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 47см/18.50 " Возраст : 5-6. Големина : XL Големина. : Х-Голема Етикета Големина : 140 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 49см/19.29 " Возраст : 6-8. Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Големина На Етикетата : 152 САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 51см/20.08 " Возраст : 8-12. Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Голема Големина На Етикетата : 164 САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 53cm/20.87 " Возраст : 12-14.

R

Им се допаѓа и на купувачите