.

.

Сајхи Машки Костум За Мажи Секојдневен Памучен Ленен Комплет Облека За Печатење Кошули И Шорцеви Тренерки Комплети Со Кратки Ракави Црна Л

Сајхи Машки Костум За Мажи Секојдневен Памучен Ленен Комплет Облека За Печатење Кошули И Шорцеви Тренерки Комплети Со Кратки

DEN 1.00
Износ

Машки Летни 2 Парчиња Плажа Кратки Ракави Кошули И Шорцеви Панталони Поставува Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно,Секојдневно,Деловно,Свадба, Забава.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето Пол : Мажи Повод : Дневно,Бизнис,Свадба,Партија Материјал : Полиестер Шема Тип : Цврст Стил : Обичен ракав должина : Краток Ракав Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Линија Сува Она што го добивате : 1 Компјутер Мажи Блуза+1 компјутер Панталони Големина Биста Рамо Врвна Должина Половината Панталони Должина XXXL 120cm/47.24" 48cm/18,90" 70см/27,56" 88см/34,65" 54см/21,26" Големина : Хххл Биста : 120см/47,24" Рамо : 48см/18,90" Горна Должина : 70см/27,56" ПОЛОВИНАТА : 88см/34,65" ДОЛЖИНА НА ПАНТАЛОНИ : 54СМ/21,26" дизајн : машки ленени панталони дизајн во Лабаво Вклопување, Цврста Боја, Два Џебови, Растеглив Струк Со Прилагодлива Врвка За Влечење Што Обезбедува Максимална Удобност На Половината. Карактеристика : дводелни облеки За Мажи дводелни облеки за Мажи здолниште и врвно Машко здолниште Машки Комплети 2 парче облека летни Машки дуксери 2 парчиња тренерки со кратки ракави машки дуксери за мажи комплети машки салони комплети салон за мажи 3xl. Прилика : овие комплети за машки ленени кошули и панталони се одлични за сите сезони, погодни за плажа, одмор, свадба, тропска тема, одмор, камп, крстарење, забава, годишнина, Роденден, јога или какви било случајни прилики. Покрај тоа, ленената салон е убав избор дома за секојдневно носење или спиење. Појавување : обичната кошула има еднобојна боја, v-врат, долги ракави, неправилен раб со странично разделување, правејќи да се чувствувате удобно и без стрес за време на какви било активности. Совети : 31 парче облека за плажа поставува машина за перење и лесна за одржување. Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да ги нарачате овие машки памучни ленени облеки за плажа за да обезбедите точно вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите