.

.

Униз Младински Лига Шорцеви Јадро-Сребрено Езеро Сино Бело-Големо

Униз Младински Лига Шорцеви Јадро-Сребрено Езеро Сино Бело-Големо

DEN 1568.00
Износ

100% Полиестер. Еластично затворање. Машинско Перење. Редовно Вклопување. Пума Мачка Брендингс. Пренос На Топлина. Пласмани на десните Гради и Ракави. Пума Формастрип вметнете панели за ракави. Пума Унисекс Младински Лига Шорцеви Јадро-Сребрено Езеро Сино/Бело-Големо.

R

Им се допаѓа и на купувачите