.

.

Женски Секојдневен Комбинезон Без Ракави Неприлагодлив Ремен За Независност Ден За Печатење Лабави Шорцеви Џеб Од Комбинезон

Женски Секојдневен Комбинезон Без Ракави Неприлагодлив Ремен За Независност Ден За Печатење Лабави Шорцеви Џеб Од Комбинезон

DEN 1.00
Износ

Женски Секојдневен Џебен Џеб Без Ракави Неприлагодлив Ремен За Независност На Денот На Печатење Лабави Шорцеви Џебни Комбинезони Карактеристики : Материјал : овој комбинезон е изработен од висококвалитетна ткаенина, мека и пријатна за кожата, удобна за носење. дизајн : овој комбинезон има џеб од секоја страна,, доволно за секојдневна употреба, можете да ги користите за држење на телефонот, клучевите, картичките итн. Има целокупно лабаво вклопување и е многу удобно за носење. Ремените за рамо не се прилагодливи, должината на облеката ги вклучува ремените за рамо.Ex појавување : овој комбинезон ќе стане разноврсно парче во вашиот плакар, можете да го спарите со спорт некои, сандали, потпетици. Можете исто така со бејзбол капа, капа за сонце, капа за плажа, etc.In покрај тоа, можете да носите Маица внатре.Пригода : овој фустан е погоден за сите прилики, на пример, забава, одмор, работа, датум, училиште} овој фустан може да се подари како подарок На вашата сопруга, пријатели, соученици, мајка, сестри, тие ќе бидат многу среќни да го добијат овој фустан, се разбира, можете и сами да си го подарите, ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет И Лето : Женска Пригода : дневен/уличен Материјал : Полиестер,Тип На Спандекспатер : Стил На Печатење : Секојдневен,моден ракав должина : Самостојно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Женски комбинезон Од 1 ПАРЧЕ (без Женски Лежерен Ремен Без Ракави денот на независноста Печати комбинезон Лабава Шорцеви Џеб Комбинезон.

R

Им се допаѓа и на купувачите