.

.

Свиш Реверзибилни Кошаркарски Шорцеви

Свиш Реверзибилни Кошаркарски Шорцеви

DEN 3.33
Износ

Два слоја од 100% плетено плетење од полиестер со технологија за обезбедување боја што помага да се спречи миграција На бојата Фитили Влага Искинете ја етикетата Покриена со еластичен појас со внатрешен кабел За влечење Целосно реверзибилен 6,5-инчен Младински Инсем оценет Како Реверзибилен Кошаркарски шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите