.

.

Spongebob SquarePants Graphic Reece Shorts Shorts, 4 Inseam, големини XS-3XL

Spongebob SquarePants Graphic Reece Shorts Shorts, 4 Inseam, големини XS-3XL

DEN 239.84
Износ

Навивајте, навивајте се, бандата е сè тука! Детски, г-дин Крабс, Патрик и повеќе стави забавно вртење на овие супер-меки шорцеви од руно. Сигурно дека ќе бидете дел од вашиот лежерен стил на викенд, овие шорцеви за влечење се лесни, опуштени и ох-толку удобни. Страничните џебови додаваат на целокупната обична вибрација. Полнете ги овие графички шорцеви со мета или џемпер и подгответе се за прекрасен ден. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : графички дизајн; Супер-меко руно. © Никелодеон Сите права се задржани. Графички шорцеви на Spongebob Square Pants.

R

Им се допаѓа и на купувачите