.

.

Хеи_к Женски Летен Обичен Џеб Вратоврска Еластична Половината Плажа Спорт Солидна Печатење Кратки Панталони

Хеи_к Женски Летен Обичен Џеб Вратоврска Еластична Половината Плажа Спорт Солидна Печатење Кратки Панталони

DEN 193.60
Износ

Женска Летна Лежерна Џебна Вратоврска Еластична Половината Плажа Спорт Со Цврст Принт Кратки Панталони Женска Летна Лежерна Џебна Вратоврска Еластична Половината Спортски Кратки Панталони Со Цврст Принт Карактеристика : Квалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен памук кој е лесен, дише и удобен за носење. Мекиот материјал се чувствува пријатно на кожата, што ја прави идеален избор за секојдневно носење. Елегантен Дизајн : дизајнот со цврст принт додава елеганција на овие кратки панталони, што ги прави идеални за секојдневни прилики. Еластичниот дизајн на половината и џебот додаваат на целокупниот изглед, истовремено обезбедувајќи одлична функционалност. Совршен За Лето : дизајнот со кратка должина е совршен за летната сезона, што ви овозможува да останете ладни и удобни во топлото време. Материјалот што дише и лабавото вклопување гарантираат дека ќе останете удобни дури и за време на спортски или активности на плажа. Разновидна Облека : можете да ја носите на плажа, шопинг или трчање. Овие панталони можат да бидат спарени со Маица или да ја облечат со блуза и потпетици. Разновидноста на овој производ овозможува да се носи во различни прилики. Различни Големини : Доаѓа во различни големини, што го олеснува наоѓањето на совршено вклопување за секого.Вклучете : 1 Х женски кратки панталони Бидете внимателни со горниот дел : миењето раце ќе го одржува подобро во добра состојба, не избелувајте Size Waist Length XS44cm/17.32"28cm/11.02"S46cm/18.11"29cm/11.42"M49cm/19.29"30cm/11.81"L52cm/20.47"31cm/12.20"XL55cm/21.65"32cm/12.60"XXL58cm/22.83"33cm/12.99"XXXL61cm/24.02"34cm/13.39" ✿Се Одликува со два предни џебови и прилагодливи понуди за влечење на половината додадена удобност. Мравки изработени од памук/полиестер,мека, удобна, здрава и дише ткаенина. ✿Оваа секојдневна дневна шорцеви карактеристики странични џебови,обезбедени манжетни, прилагодливи врвки половината нуди дополнителна удобност. Користи еластичен појас и прилагодлив кабел за влечење за прилагодено вклопување. ✿Стил на активна облека/Салон погоден за плажа,салон,патување, тренинг и дневни прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите