.

.

Лизехин Се Занимава Со Машки Шорцеви Секојдневен Џеб Комбинезони Лабава Права Нога Отворено Трчање Панталони На Дозвола

Лизехин Се Занимава Со Машки Шорцеви Секојдневен Џеб Комбинезони Лабава Права Нога Отворено Трчање Панталони На Дозвола

DEN 351.52
Износ

Машки Летен Солиден Спорт Пливање Брзо Сушење Обична Лабава Плажа Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Згодни3.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн.4.Одлично за спорт, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Модното печатење е погодно за лето. Добро е да имате вакви шорцеви во лето.Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето : Менокација : Лежерна,Плажа,Спортски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен,Спорт,Плажа : одговара на вистинската големина на дебелина : Лесен Начин за перење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 компјутер машки шорцеви панталони материјалот Ви обезбедува Удобно И Свежо Кул Искуство При Носење Во Вашата Секојдневна Секојдневна Облека. И ткаенината е отпорна на дамки и влакна од домашни миленици нелепливи. ●Класичен Дизајн Q : еластичен обвиен појас, дизајн на тркалезна кабина, цврст и не е лесен за олабавување. Ова е популарната должина На машките кратки Шорцеви за Пот, можете флексибилно да ги истегнете нозете за време на вежбање, бодибилдинг, тренинг и трчање. €Карактеристики : машките секојдневни шорцеви прифаќаат дизајн на инсем со мек допир. Два големи странични џебови и еден заден џеб, удобен и безбеден за ставање на телефонот, клучевите или паричникот за време на тренингот. ●Машки Шорцеви За Прилики : Тренингот, спортски сали, бизнис секојдневен, секојдневно носење, качување, кампување, патување, риболов, голф и разновидни рекреации на отворено. ●Услуга по Продажба : Ви Нудиме подобри производи и услуги се што бараме. Значи, ако имате незадоволство од нашите производи, слободно контактирајте не. Ние би се потрудиле да го решиме вашиот проблем и да ви понудиме пријатно искуство за купување. машки шорцеви, шорцеви, шорцеви за мажи, товарни шорцеви за мажи, шорцеви за вежбање за мажи, шорцеви за кошарка, моторџиски шорцеви, шорцеви за вежбање, шорцеви за компресија, шорцеви за мажи, машки шорцеви, под оклопни шорцеви за мажи, шорцеви за вежбање, машки шорцеви за вежбање, кожени шорцеви, машки атлетски шорцеви,.

R

Им се допаѓа и на купувачите