.

.

Анавија розово злато заедно засекогаш прстен цилиндер пепел контејнер кремирање накит за спомен ѓердан од пепел

Анавија розово злато заедно засекогаш прстен цилиндер пепел контејнер кремирање накит за спомен ѓердан од пепел

DEN 2.00
Износ

✿ANAVIA розово златен крст прстен цилиндер Меморијален ѓердан кремација за задржување на пепел накит - секогаш чувајте ги вашите најблиски близу до вашето срце со нашиот спомен ѓердан од цилиндарот од не'рѓосувачки челик. Вклучокот за кремирање на цилиндарот е дизајниран да дискретно да ја носи вашата сакана личност близу до вашето срце. Нашиот цилиндричен кремак ѓердан за пепел доаѓа со стандарден синџир на змии од 22 со јастог и кутија за подароци за потпис на Анавија, подготвена за надавање на некој што штотуку претрпе А А. загуба. Овој спомен накит од не'рѓосувачки челик за пепел ви овозможува да ја чувате вашата сакана личност близу до срцето долго откако ќе поминат. Анавија сака нашиот ѓердани од цилиндер за пепел да се однесува како знак на утеха и да ви донесе мир како што се сеќавате на добрите времиња што ги споделивте. На овој ѓердан на ѓердан од пепел се мери на 1,65 "l x 0,47 " W, од преградата може да се пристапи со одвртување на завртката за навојна затка на горниот дел од приврзокот за чистење на пепел. , коса, песок, нечистотија или што сакате да се сетите на вашето сакано милениче, член на семејство или пријател. Откако ќе се наполни, приврзокот за коси од цилиндерот може трајно да се запечати со додавање на капка супер лепак на завртката пред да го залепите затката назад. Целиот наш ѓердан за погреб е направен со 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик. Нашиот ѓердан за кремирање на сребрена цилиндер е загарантирана да не избледи или да оцрнува со текот на времето и е хипоалергичен што го прави безбеден за луѓето со алергии. Поради висококвалитетниот метал што се користи за да ги направиме нашите производи, тие ќе траат цел живот. Цилиндер кремација за приврзок Големина : 1,65 "L x0.45" W. Тип на ланец : 20 ″ +2 "синџир на змии (2" ланец на екстендер). Вклучува бесплатна комплет за инка и кадифена кутија за накит . Сите наши спомен -ѓердан на цилиндрите се направени од не'рѓосувачки челик. [Гарантирано да не избледи или да се оцрни со текот на времето.]. Ѓерданот на цилиндарот на урната може да се наполни со мали количини на човечка пепел, влакна или товарен цвет . бродови истиот или следниот работен ден!.

R

Им се допаѓа и на купувачите