.

.

Срцеви очи Смајли нараквица за истегнување на лицето

Срцеви очи Смајли нараквица за истегнување на лицето

DEN 282.08
Износ

Накитот Леса Микел е крајниот додаток за секоја мода. Направено со метали со убав квалитет, Блис ви обезбедува висок стил по прифатливи цени. Срцеви очи Смајли нараквица за истегнување на лицето : Смешковци со смајли на нараквици за нараквици.

R

Им се допаѓа и на купувачите