.

.

Topемки SoftStyle Racerback Top Pack

Topемки SoftStyle Racerback Top Pack

DEN 479.84
Износ

4,5 мл., 100% памук од рингспун, ткаенина 30/1 Висина густина на бод за побрзо печатење на вратот на вратот и треба да се игла, и иглата, и иглата и долна hemssemi опремена со контурирана силуета со странична семиамесман двојна игла 1/2 “ Soft Style Racerback резервоарот Топ 5 пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите