.

.

Училиште за девојчиња за чудо на нација Училиште за кратки ракави со кратки ракави, рафле Поло кошула, големини 4-18

Училиште за девојчиња за чудо на нација Училиште за кратки ракави со кратки ракави, рафле Поло кошула, големини 4-18

DEN 2.33
Износ

Забавно и модерно, од училницата до плејдајтите, ништо не ја победи полираната удобност на маичката со кратки ракави на Wonder Nation. Одликувајќи се со слатка шутница на копчето за копче, овој врв без ознака беше дизајниран со удобност во умот. Плус, исто така, избледени и отпорни на смалување. Вкупна победа за сите. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Редовно. Деколте : Рамна плетена плетена јака со плоча со двоци. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина отпорна на и отпорна на згаснат; без ознака за дополнителна удобност; контрастна лента за вратот на вратот; Одобрена училишна униформа. Униформа за кратки ракави Униформска маичка за рафли за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите