.

.

Мажите Гледа Луксузен Бренд Злато Нерѓосувачки Челик БЕНД СТРУЈА Луксузни Кварц Часовник Менс Водоотпорен Бизнис Човек Релогио Маскулино

Мажите Гледа Луксузен Бренд Злато Нерѓосувачки Челик БЕНД СТРУЈА Луксузни Кварц Часовник Менс Водоотпорен Бизнис Човек Релогио

DEN 3.33
Износ

Мажите Гледа Луксузен Бренд Злато Нерѓосувачки Челик БЕНД ТЕКОВНАТА Луксузни Кварц Часовник Менс Водоотпорен Бизнис Човек Релогио Маскулино. Спецификации : . Дијаметар на бирање : 45 мм. Дебелина На Куќиштето : 13 мм. должина На Часовникот : 240 мм. Ширина На Лентата : 22 мм. Тежина На Часовникот : 127 гр. Водоотпорност : 30 М.Карактеристики : . Движење : време Модул кварц движење (Јапонија Направени) . Огледало Материјал : Хардлекс . 12-месеци гаранција движење. Вклучени Компоненти : . 1 € Гледајте. Ве Молиме Забележете : . Часовникот водоотпорен 3бар може да го користи за миење раце без топла/топла вода, не може да се тушира, бања, пливање итн. . Мажите Гледа Луксузен Бренд Злато Нерѓосувачки Челик БЕНД ТЕКОВНАТА Луксузни Кварц Часовник Менс Водоотпорен Бизнис Човек Релогио Маскулино.

R

Им се допаѓа и на купувачите