.

.

Бептер Жени Палацо Панталони Со Висок Струк Широк Струк Чадени Еластични Половини Лабави Удобни Секојдневни Панталони Со Џебови

Бептер Жени Палацо Панталони Со Висок Струк Широк Струк Чадени Еластични Половини Лабави Удобни Секојдневни Панталони Со Џебови

DEN 367.84
Износ

Големина : С Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 58-80см/22,83-31,50" Колк : 108см/42,52" Должина : 101см/39,76" Големина : М Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 62-84см/24,41-33,07" Хип : 112см/44,09" Должина : 102см/40.16" Големина : Л Големина На Сад : 10 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 биста : 66-68см/25.98-26.77" хип : 116см/45.67" Должина : 103см/40.55" Големина : Xl големина На Сад : 12 велика британија големина : 14 еу големина : 40 биста : 70-92см/27.56-36.22" Колк : 120см/47.24" Должина : 104см/40.94" големина : ххл големина на сад : 14 велика британија големина : 16 големина на еу : 42 биста : 74-96см/29.13-37.80" колк : 124см/48.82" должина : 105см/41.34" висока половината широк нога палацо дневна панталони за жени пушеле еластична половината ЛАБАВА Удобна СЕКОЈДНЕВНА Пижама Панталони Џебовикарактеристики : 1. материјал : Овие Панталони се направени од Памук ,многу удобни,лесни и дише 5.Погоден за : Секојдневните Панталони создаваат практичен, но стилски стил кој може да се носи во секое време.Носете во паркови,забави,состаноци и многу повеќе. 2.Машинско Перење : Достапно 3. : Овие Панталони можат добро да се спојат Со Маица,Блузи,Блузи за Резервоари, кои прават да се чувствувате удобно и покул 4.Карактеристика на панталоните : Среден Струк,Џебови, Половинасезона : Тип На Половината : Стил На Средна Панталона : Широки Панталони За Нозе Сезона : Алгенда : Женски Повод : Обичен Тип : Лабав Стил : Лежерна Должина : Тип На Шема Со Целосна Должина : Тип На Затворање На Отпечатоци : Еластичен Материјал За Половината : Стил На Полиестерфронт : Плисиран Материјал : Памук Што добивате : 1 Еез Жени Панталони Панталони,Панталони За Жени,Панталони За Обука,Карго Панталони,Јога Панталони,Женски Панталони Дозвола,Женски Панталони Плус Големина,Женски Панталони Ситни,Женски Панталони Со Џебови. Карактеристики : Четиринасочната ткаенина за истегнување обезбедува удобно вклопување; супер-меко чувство. Увезени, машинско перење ладно со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите. Се препорачува да се купи поголема големина. Нашата продавница поддржува 30-дневно враќање, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти навреме ако имате проблеми по продажбата.

R

Им се допаѓа и на купувачите