.

.

Мејбелин Суперстај 2-Чекор Течен Кармин, Цела Ноќ Кајсија

Мејбелин Суперстај 2-Чекор Течен Кармин, Цела Ноќ Кајсија

DEN 127.04
Износ

Maybelline Super Stay 24 2-Чекор Течен Кармин, Цела Ноќ Кајсија, Ги Исполнува чудото што ги протега границите на долготрајната боја на усните. Нашата течна формула трае 24 часа и има балсам за ултра кондиционирање за да ги одржува усните навлажнети во текот на денот. Ексклузивната технологија За Микрофлекс Во Суперстеј 24 Течниот Кармин гарантира дека бојата нема да биде торта, снегулка или сува. Сега, достапно во четири нијанси за осветлување на насмевката. Секоја нова нијанса е подобрена со пигменти во сина боја за да се минимизираат жолтите нијанси во забите. Пакувањето Може Да Варира. Мејбелин Суперстај 24 Течен Кармин Во 2 Чекори, Цела Ноќ Кајсија носи боја на усни со големо влијание што трае цел ден. Микрофлекс технологијата ја одржува вашата боја свежа до 24 часа. Боја на кармин, лизга како сјај и навлажнува како мелем за усни. Достапно во брилијантен опсег на засилени нијанси. Пакувањето Може Да Варира.

R

Им се допаѓа и на купувачите