.

.

Трговска марка ликовна уметност Пинк лилјани 1897- платно уметност од Клод Моне

Трговска марка ликовна уметност Пинк лилјани 1897- платно уметност од Клод Моне

DEN 239.84
Износ

Подготвени да се претставиме со презентација на без обележја во различни големини Claude Monet. 35 "x 47". Платно и дрво. Скоро не се разликува од оригиналот. Giclee уметност. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

R

Им се допаѓа и на купувачите