.

.

Sofia Jeansенски женски Софија слаби средни фармерки на глуждот

Sofia Jeansенски женски Софија слаби средни фармерки на глуждот

DEN 1.67
Износ

Преработете го вашиот изглед во Sofia Mid-Rise Skinny Flys Flys Flash од фармерките на Софија од Софија Вергара. Одликувајќи се со детали за уништување за незгоден модерен изглед. Дизајниран со тексас за истегнување за елегантна силуета и неверојатна цел ден удобност. Загарантирано е да бидете вашиот нов омилен секојдневен Jeanан! Стилизирајте се со омилениот врв и чизми за патување низ градот. Класичен 5 стил на џеб. Слаби одговара. Должина на глуждот. Предно копче и затворање на патент. 25 во In Seam. Среден пораст. Предниот пораст 9,5 во. Подигање на грбот 14,75 ин.

R

Им се допаѓа и на купувачите