.

.

Јаз дома текстуриран органски памучен прозорец завеса пар со раб, сива, 48 x84

Јаз дома текстуриран органски памучен прозорец завеса пар со раб, сива, 48 x84

DEN 1.67
Износ

Подобрете го вашиот декор на прозорецот со димензионалниот дизајн на јазот домашен текстуриран органски памучен прозорец завеса пар со раб. Плетени со подигнат дизајн на мрежа, овие панели се добро изработени со органски памук за да создадат висококвалитетни, поодржливи постелнина за вашиот дом. Достапно во најразлични внимателно курирани бои кои се дизајнирани лесно да се координираат со другите колекции за домашни GAP достапни исклучиво на . Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење. Откријте квалитетни дизајни и најважни работи што веднаш ја освежуваат секоја просторија. Размислете за супер-меки постелнини, покачен прибор за јадење и повеќе инспирирани откритија за секојдневниот живот. Исклучиво на. 100% органски памук : Направено со висококвалитетна, цврста обоена, ткаена ткаенина. Поодржлива ткаенина : GOTS (Глобален органски текстилен стандард) 822578 и OEKO-TEX® 100 2020 OK1702 AITEX заверен без штетни хемикалии. Текстуриран дизајн : Се одликува со подигнат, текстурен дизајн на решетката на мека, значителна ткаенина со само-франгирани рабови. Светло-филтрирање : Овие панели за завеси со светло-филтри имаат малку отворено ткаење и обезбедуваат приватност во вашата соба, додека сè уште дозволуваат да блесне природната светлина. Pocketеб на прачка : Зашиена со лесен вметнат третман на врвот на шипка од 3 ”, што одговара на повеќето стандардни шипки за завеси. Сет од 2 : Вклучува сет од 2 панели; Достапно во големини 48 „x 63“, 48 “x 84” и 48 ”x ​​95”. Совршено во кој било простор : Закачете во вашата дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба или домашна канцеларија. Инструкции за нега : Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо кога е потребно, не обидувајте се чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите