.

.

Избор на родител Бебе пелени од одмор ограничено издание, големина 3, пелени

Избор на родител Бебе пелени од одмор ограничено издание, големина 3, пелени

DEN 3.33
Износ

Избор на родител Бебешки пелени од празник ограничено издание доаѓа со два празнични дизајни („убаво“ и „непослушен“) кои сигурно ќе го наполнат вашето малечко со празничен дух. Овој пакет доаѓа со 72 пелени што го олеснуваат зачувувањето на сезоната на празници и да поминете повеќе време со вашиот скапоцен пакет на радост. Овие пелени се идеални за бебиња во својата втора фаза (со тежина од 16 до 28 килограми). Пелени за бебиња за бебиња на родител ви даваат ултра-апсорбирачки перформанси што ви се потребни по секојдневната ниска цена што ја заслужувате, испорачувајќи заштита од ден или ноќно истекување на вашето бебе. Тие исто така се дишат, за да помогнат да го одржите вашето бебе суво и удобно. Бебињата за бебиња на родител на родител имаат затегнати странични сврзувачки елементи кои го гушкаат вашето бебе, создавајќи сеопфатен сноп и удобно вклопување. Тие доаѓаат со памучна мека внатрешна лагер која е хипоалергична, без парфеми и без латекс. Пелените за избор на родител, исто така, имаат лесен за читање индикатор за влажност што се претвора од жолта во сина боја кога е влажно, така што точно ќе знаете кога вашето бебе е подготвено за промена на пелена. Од 1998 година, на изборот на родител му веруваа на милиони родители низ целата земја да обезбедат квалитетни производи по прифатлива цена. Ние нудиме широк спектар на производи, вклучувајќи пелени, марамчиња, тоалети, формула, храна за бебиња и производи за хранење. Гарантирајќи доверба и безбедност во сите свои производи, изборот на родителите се грижи за сè што им е потребно на вашите малечки по најниска цена. Избор на родител Бебе пелени од празник ограничено издание, големина 3, 72 пелени : Две ограничени дизајни за одмор (? Убаво? &? Непослушен?). Ултра-апсорбирана пелена за перформанси. Заштита на истекување на ден или ноќ. Дишејќи за да ви помогне да го одржите вашето бебе суво и удобно. Затегнати странични сврзувачки елементи што го гушкаат вашето бебе. Сè околу Snug & Comfy Fit. Памук мека хипоалергична лагер. Парфем и латекс бесплатно. Лесно е да се прочита индикаторот за влажност се претвора од жолта во сина боја кога е влажен. Фаза 3 : 16-28 фунти . 72 Пелени.

R

Им се допаѓа и на купувачите