.

.

Мебел за пикап куќи Грејсон Кинг Складирање Постер за спални соби, сив даб

Мебел за пикап куќи Грејсон Кинг Складирање Постер за спални соби, сив даб

DEN 2.00
Износ

Мебелот за пикап куќи Грејсон Кинг Складирање 5 парчиња сет за спални соби веднаш ќе ја ажурира вашата спална соба во рустикален шик. Овој четири постери за постери доаѓа со две фиоки за складирање во подножјето, и многу повеќе складирање во парчиња случај. Мебел за пикап куќа Грејсон Кинг Складирање Постер 5 парчиња сет, сив даб : залив на мистерија. Кралицата кревет. Кревет за складирање. Црн кревет. Сет за спални соби. Комплет за спална соба од 6 парчиња. Мебел за спални соби. 2 фиоки за складирање во подножјето. Тапациран табла за табли. Панел за ткаенини во подножјето. Сив даб финиш. Метален хардвер. Се чувствуваше наредена врвна фиока. Проверка на прашина на фиоките на дното. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци.

R

Им се допаѓа и на купувачите