.

.

Без граници на лепење на лепенка на јуниори, мама фармерки

Без граници на лепење на лепенка на јуниори, мама фармерки

DEN 479.84
Износ

Половот на хартија е задолжителен тренд на сезоната! Добијте го сега без граници на мама од дома. Модерно ажурирање на класичното, опуштено мама одговара, овие фармерки имаат ултра висок пораст што е совршен за исечен врв или влечење во вашиот основен основен џемпер или ме. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. Ултра висок пораст. Опуштено вклопување. Затворање на копчињата со поштенски мува. Две предни џебови и две џебови на задниот дел. Хартија торба за половината; Исечена должина. 67% памук/21% полиестер/11% рајон/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Јуниорс хартија од хартија од половината мама фармерки од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите