.

.

Клемсон Тигри Дуксер Ќебе

Клемсон Тигри Дуксер Ќебе

DEN 895.84
Износ

Колегиум колекција.Ги прикажува официјалните бои И логото На Клемсон.Материјал : Полиестер.Големо ќебе во тешка категорија.Екстра мека како вашиот омилен дуксер.15 " справи се со логото на твил во средината на ќебето.Димензии : 84" H x 54 " W.-SKU : LOGOC2356 Слободен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Страна На Фанатици. Материјал : 100% Полиестер. Сублимирана графика. Измерете приближно 54" х 84". Официјално лиценциран. Увезени. Марка : Логото Брендови.

R

Им се допаѓа и на купувачите