.

.

Шопард Сакаат ЕДП Спреј оз

Шопард Сакаат ЕДП Спреј оз

DEN 2.00
Износ

Воведена ОД Шопард ВО 1997 ГОДИНА ЖЕЛБАТА е класифицирана како освежувачка ориентална дрвенеста . Овој парфем има мешавина од шумски и зачинет цветен со ноти на пачули темјан сандалово дрво и килибар. Се препорачува за канцелариско носење. Шопард Посакува Парфем За Жени, 1 Мл Мини И Големина На Патување : Врвни Белешки : Орли Помине, Јагода, Црн Скакулец, Цвет Од Портокал, Кокос, Цариградско Грозде, Бразилско Розово Дрво, Круша, Црна Рибизла, Јузу. Средни Белешки : Мед, Виолетова, Орхидеја, Млеко, Хелиотроп, Крин На Долината, Јасмин, Османтус. Основни Белешки : Сандалово Дрво, Килибар, Пачули, Ванила, Карамела, Темјан, Грав Тонка, Тофи. Целосна Големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите