.

.

Кингстон Месинг КС2611ФЛ во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Хром

Кингстон Месинг КС2611ФЛ во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Хром

DEN 613.60
Износ

Имитирајте ги зачудувачките стилови На Европските домаќинства во вашиот дом со климање на оваа славина кон традиционализмот. Централно поставените славини за бања се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Славината за бања со 4-инчен Центар ројал со месинг скокачки прозорец и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвна полирана хромирана завршница за гламуризација на модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Со потопување на славината, секој може да се чувствува како благородништво. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск Без капе. Палуба планината 4" Центар-во собата 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " ips врска. 5-3/4" расчистување на изливот. 4-7/8" излив дофат. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите