.

.

Лилгиј Жените Исклучителна Мрежа Долна Облека Градник+Гаќи Постави Бебе Кукла Отсечени Облека За Спиење Зимска Облека За

Лилгиј Жените Исклучителна Мрежа Долна Облека Градник+Гаќи Постави Бебе Кукла Отсечени Облека За Спиење Зимска Облека За

DEN 359.84
Износ

Почитуван Клиент, добредојдовте во Лилгиј. Се надевам дека ќе имате добар шопинг!. Бренд : Лилгиј. Лилгиј е професионален моден бренд кој се фокусира на модната облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Добредојдовте да купите промотивни производи, производи од црн петок, производи за ноќта на вештерките, божиќни производи, производи за денот на благодарноста,продажба на дозвола, Промоција на Дозвола.Лилгиј Жените Исклучителна Мрежа Долна Облека Градник+Гаќи Постави Бејбидол Отсечена Облека За Спиењекарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус. 2.Ултра непречено чувство, секое вредно разгледување на дизајнот, Се Фокусира на совршена долна облека за вас, Ве Прави супер секси и заводливи. 3.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. 4.Ве прават супер секси и заводливи. Информации за производот : сезона : четири сезони Пол : Жени Повод : Спиење, Дневно. Материјал : Чипка Стил : Секси Како да се мие : Рачно ПЕРЕЊЕ ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината : Големината На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 64-84см/33.07 "Половината : 70-98см/38.58". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 68-88см/34.65 "Половината : 74-102см/40.16". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 72-92см/36.22 "Половината : 78-106см/41.73". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 76-96см/37.80 "Половината : 82-110см/43.31" Лилгиј Жени Исклучителна Мрежа Долна Облека Градник+Гаќи Постави Бебе Кукла Отсечени Облека За Спиење (Црвена,И). Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Ставете го вашето тело во целосно опуштен статус. Ултра мазно чувство на допир, секое вредно разгледување на дизајнот. Ве прават супер секси и заводливи.

R

Им се допаѓа и на купувачите