.

.

Соларен Панел Пв Профил Алу Монтажа Железнички Рамен Покрив Метален Покрив Соларна Железница

Соларен Панел Пв Профил Алу Монтажа Железнички Рамен Покрив Метален Покрив Соларна Железница

DEN 814.40
Износ

Производот е погоден за брза и лесна инсталација на држач за соларни фотоволтаични модули на различни површини. Профил За Монтирање НА ОПСЕГ за брза и лесна инсталација на ФВ системи. Со нашиот производ можете да монтирате соларни панели на рамни покриви и наклонети покриви направени од плочи од тули, битуменски ќерамиди, керамички плочки, плочки од опашка од дабар и стоечки листови.

R

Им се допаѓа и на купувачите