.

.

Допрена Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Комбинезони 3пк, Гранка Од Бобинки, 12 Месеци

Допрена Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Комбинезони 3пк, Гранка Од Бобинки, 12 Месеци

DEN 3.00
Износ

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна бебешка кожа. Допрени од Природата органски памучен унија костум/комбинезон се супер мека, удобна и пријатна облека од 1 парче за вашето малечко. Направени со органски памук, нашите комбинезони се нежни за кожата на вашето бебе. Предвремените затворачи овозможуваат лесно облекување. Нашиот памучен комбинезон од 1 парче е одличен за играње, време на стомакот, дремки и спиење. Нашите синдикални костуми се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Комбинезони 3pk, Гранка Од Бобинки е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Допрена Од Природата нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и фрлаат ќебиња и Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Органски памучни унија костуми и комбинезони. Направено со 100% органски памук (ексклузивно за декорација). Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

R

Им се допаѓа и на купувачите