.

.

Дизајн на потпис Од Champли Кежуал Лаурентиа Табела Светилка Шампањ

Дизајн на потпис Од Champли Кежуал Лаурентиа Табела Светилка Шампањ

DEN 580.64
Износ

Транспарентноста е во стил со лаурентиската столна ламба. Уникатна шема се рефлектира во фацетираната основа додека светлината поминува низ. Античкиот метал со бронзен тон убаво го надополнува финишот на стаклото од шампањ. Бура сенка додава текстура на мазниот дизајн. Изработени од стакло и метал со ткаенина тапан сенка,3-насочен прекинувач,1 тип сијалица (не е вклучена); 100 вати макс или CFL 23 вати макс; UL Наведени,Чисти Со мека, сува крпа,Потребно Е Склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите