.

.

Кембел Кабел Феруле Во Диа Кабел Алуминиум

Кембел Кабел Феруле Во Диа Кабел Алуминиум

DEN 1.00
Износ

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фокус на сигурноста, задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет. Обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат многу клиенти. Карактеристики Алуминиумски Кабел Ферулепак од 50 спецификации големина : 0,09 " Земја На Потекло : Тајванска Тежина : 0,003 фунти-ШКУ : Bstwc9980 Екструдирана конструкција. Се користи за создавање завршетоци на очите на кабел или жичано јаже.Нулнулалуминиумски Кабел Големина Инс.=3/32.

R

Им се допаѓа и на купувачите