.

.

Нулум Рачно Закачена Вивиен Внатрешен Надворешен Тепих

Нулум Рачно Закачена Вивиен Внатрешен Надворешен Тепих

DEN 1359.84
Износ

Современите и во тренд дизајни сега се достапни за вашиот надворешен простор за живеење. Создадете совршен летен двор со овие забавни теписи на отворено. Нулум Рачно Закачена Вивиен Внатрешен/Надворешен Тепих : Рачно закачена Во Кина. Направено од 100 проценти полипропилен. Морнарица. Платно поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ве молиме имајте предвид дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите