.

.

5 ' Претходно Осветлена Канадска Борова Вештачка Елка-Повеќе ЛЕД Светла

5 ' Претходно Осветлена Канадска Борова Вештачка Елка-Повеќе ЛЕД Светла

DEN 1.67
Износ

Овој класичен Канадски бор е составен од двобојни шумски зелени врвови за бујна целосна и димензионална слика. Ова дрво е доволно издржливо и убаво за употреба од година во година дури и со постојано менување на трендовите. Карактеристики шарки гранка изградба за лесно склопување и изобилство НА МУЛТИ-БОЈА LED светла. Карактеристики на производот : 665 совети за гранки 1,75"-2" Широки врвови Претходно осветлени со 300 ПОВЕЌЕБОЈНИ LED светла Повеќебојните светла се состојат од црвени зелени сини виолетови и портокалови светилки големина на Сијалицата : конкавно широкоаголно средно профилно дрво 48" Зелен оловен кабел Дополнителни Карактеристики На Производот : LED светлата користат 90% помалку енергија Издржливи светилки што не се стакло заменливи Се Ладат На допир Ако изгори една сијалица, остатокот ќе остане осветлена конструкција на гранка со шарки 3 парчиња лесно Склопување (вклучително и држач) светлосните комплети на дрвото се наведени за внатрешна или надворешна употреба сепак самото дрво се ПРЕПОРАЧУВА за внатрешна употреба доаѓа само со заменски светилки и резервниот осигурувач доаѓа Со Бесплатен метален држач за дрвја жица : 22 120 волти 60 херци 0,414 засилувачи 49,68 Вати Димензии : 5' висока (од Основата на држачот До врвот на дрвото) 37" основен дијаметар (во најширока точка) материјал(с) : пвц/метал/пластика/жица овој класичен канадски бор е составен од двобојни шумски ЗЕЛЕНИ ВРВОВИ за буен целосен и димензионален изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите